Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar teslim tadilat ile evinizin hem iç cephesini hem de dış cephesini baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Eviniz için en modern ve en uygun çalışmaları istersiniz. Bu nedenle internet ortamında birçok mimari sitelere girip araştırma yapmak isteyeceksinizdir. Anahtar teslim tadilat için mimari sitelerin verdiği bilgiler genel olarak benzeşmektedir. Evin yeni yapılandırmasına başlamadan önce ev sahibi ile birlikte bir iç mimar evin genel durumunu belirler. Bu belirlemeler ışığında ev sahibinin ihtiyaç duyduğu şeyleri iç mimar not alır ve bu doğrultuda evin yenilenmesine başlanır.

Uzman bir ekip, iç mimar ve dekoratörler evin her yerini incelemeye başlar. Çünkü ev sahibinin istediği bütün yapı ve dekorların kesin olarak yapılabilir olmasını kontrol etmeleri gereklidir. Örnek vermek gerekir ise, salonda önceden bulunan klima ve konumu değiştirilecek. Ancak yapılan incelemeler sonucu o konuma ağır herhangi bir eşyanın asılamayacağı öğrenilir. Böylece ev sahibinin bilgisi dahilinde daha güvenli bir yapılanma ve dekor olacaktır.

Ev sahibinin seçtiği zemin ve tavan yapısı, pencere ve diğer ev dekor ürünleri ile ilgili her şey iç mimar ile görüşülür ve uygunluğu değerlendirilir. Uyuşmayacak olan durumları düzeltilip daha profesyonel bir iş ortaya çıkar.

Evin yapı işine başlanırken evin içinde birçok uzman ekip olacaktır. Bu ekipler evin her yerinde farklı işleri yapacaklardır. Ancak bu işlerin her biri birbirine bağlıdır. Evin iç tesisat işini yapan ekip işini bitirdikten sonra başka bir ekip boya badana işlerine bakabilir ve sonrasında da zemin ve tavan yapıları yapılabilir. Uzman ekiplerin bu işleyişi sayesinde zamandan tasarruf edilmektedir. Bütün tesisat, boya badana ve zemin işi bittikten sonra mobilya dizimi ve dekorasyon planlandığı gibi iç mimar ve dekoratörler tarafından yapılmaktadır.